Home / रास्ट्रिय खबर / अन्ततः राजपा नेपाल फुट्ने पक्का, को हुन कमाण्डर ?

अन्ततः राजपा नेपाल फुट्ने पक्का, को हुन कमाण्डर ?

काठमाडौं । ६ मधेसी दल मिलेर बनेको राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल फुटको संघारमा पुगेको छ ।

पार्टी एकीकरणदेखि असन्तुष्ट रहँदै तत्कालिन तमलोपाका उपाध्यक्ष हृदेयश त्रिपाठीको नेतृत्वमा राजपा नेपाल फुट्न लागेको हो । त्रिपाठीले राजपा नेपाल केही शीर्ष नेतालाई समेत साथमा लिएर नयाँ पार्टी घोषणा गर्दैछन् ।

आइतबार भैरहवामा आयोजित नवलपरासीदेखि बर्दियासम्मको अगुवा कार्यकर्ता भेलाले राजपाबाट अलग हुने र नयाँ पार्टी खोल्ने निर्णय गरेको स्रोतले बतायो । नयाँ पार्टीको नेतृत्व हृदेयश त्रिपाठीले गर्ने भएका छन् । यसमा वरिष्ठ नेता सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला पनि छन् ।

यद्यपी औपचारिक घोषणा हुन बाँकी छ ।

dainiknepal

(Visited 1 times, 1 visits today)
x

Check Also

एनसेलले लाभांश लैजाँदा मुलुक १८ अर्बले घाटामा

४ चैत, काठमाडौं । एनसेलले लाभांश लैजाँदा मुलुकको घाटा १८ अर्ब पुगेको छ । पुससम्ममा ...