Home / भिडियो / पुस्कल सर्मा को नयाँ लोक दोहोरि म्युजिक भिडियो मुटु जलाई जलाई भाग – ३

पुस्कल सर्मा को नयाँ लोक दोहोरि म्युजिक भिडियो मुटु जलाई जलाई भाग – ३

मुटु जलाई जलाई म्युजि भिडियो  बाट  लोक दोहोरि अभियान  मा  पाइला चालेका  गाएक  तथा मोडल पुस्कल शर्मा  ले  नया एल्बम मलामी बाट मुटु जलाई जलाई भाग  ३  बजार  मा  ल्याएका  छन् |  उक्त  म्युजिक  भिडियो  मा  पुस्कल सर्मा  लाइ  बाइक एक्सिडेन्ट भएको  र  उहा को  मृतु   भएको  कथा  लाइ   लोक  दोहोरि  म्युजिक भिडियो मा  उतार्न  खोजिएको  छ | मलामी एल्बम बाट  बजार  मा  आएको  उक्त  गित  को  लय शब्द संगीत र मोडेल  पनि पुस्कल शर्मा  ले  नै  गर्नु  भएको  छ  | हेर्नुहोस उहा को  यो  म्युजिक भिडियो

(Visited 1 times, 1 visits today)
x

Check Also

नेपाली कमेडी टेली सिरियल हर्के हल्दार भाग – २८७

नेपाली कमेडी टेली सिरियल हर्के हल्दार भाग – २८७ आज को  नया  भाग  हेर्नुहोस (Visited ...