Home / बिज्ञान प्रबिधि / ग्राहकलाई अपिल, ‘हाम्रो फोन नकिन्नुहोस्’

ग्राहकलाई अपिल, ‘हाम्रो फोन नकिन्नुहोस्’

A Samsung Electronics Co. Galaxy Note 7 smartphone is submerged in water to demonstrate the water-resistant capability of the device during a media event in Seoul, South Korea, on Thursday, Aug. 11, 2016. Samsung's large-screen Galaxy Note 7 smartphone can be unlocked with an iris-scanning camera. Photographer: SeongJoon Cho/Bloomberg via Getty Images

सामसङ इलेक्ट्रोनिक्सले संसारभरी आफ्ना ग्राहकलाई ग्यालेक्सी नोट सेभेन तत्कालका लागि नचलाई यथाशिध्र परिवर्तन गर्नका लागि अपिल गरेको छ । स्मरण रहोस्, सामसङ ग्यालेक्सी नोट सेभेनमा चार्जको क्रममा आगो लाग्ने र पड्कने थुप्रै घटना सार्वजनिक भएको छ । त्यसपछि कम्पनीले आफ्नो फोनलाई फिर्ता लिने घोषणा गरेको छ ।

सामसङले आइतबार आफ्नो वेबसाइटमा एक बयान प्रकाशित गर्दै संसारभरीका ग्राहकलाई ग्यालेक्सी नोट सेभेन स्विच अफ गरी फिर्ता दिएर यसलाई परिवर्तन गर्न आग्रह गरेको छ । सामसङले सेवा केन्द्रबाट अस्थायी रुपमा प्रयोग गर्नका लागि सामसङको अन्य फोन लिनसमेत आग्रह गरेको छ ।

साससङ इलेक्ट्रोनिक्स अमेरिकाका प्रसिडेन्ट टिम ब्याक्स्टरका अनुसार नोट सेभेनको अर्को मोडल जारी नभएसम्म प्रयोगकर्ताहरुले अर्को फोन पाउने जानकारी दिए । अर्को फोन सार्वजनिक नगरेसम्म फोन नकिन्नसमेत आग्रह गरेको छ ।

यसअघि अमेरिकी सरकारले पनि उपभोक्ताहरुलाई सामसङ ग्यालेक्सी नोट सेभेन तुरुन्त स्विच अफ गरी फिर्ता गर्न आग्रह गरेको थियो ।

(Visited 1 times, 1 visits today)
x

Check Also

नेपालमा हल्ला फैलिएको रातो नम्बरको वास्तविकता

१६ पुस, काठमाडौं। अहिले जताततै एनसेलको सिममा फोन आउँदा रातो नम्बर आउने र फोन उठाउँदा ...