Home / खेलकुद / नेपालले मलेसियालाई १–० ले हरायो

नेपालले मलेसियालाई १–० ले हरायो

२ पुस काठमाडौं । नेपाली महिला टोलीले तुलनात्मक रुपमा बलियो मानिएको मलेसियाको राष्ट्रिय टोलीलाई अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण फूटबलमा पराजित गरेको छ ।

एन्फा कम्प्लेक्स सातदोबाटोमा आज भएको मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपाली महिला टोली १—० ले विजयी भएको हो । फिफा बरियतामा मलेशिया ८६ औं र नेपाल १ सय १२ औं स्थानमा छ । नेपालको जितमा सावित्रा भण्डारीले पहिलो हाफमै गरेको गोल जितका लागि निर्णायक बन्यो ।

nepali-women-football

चौथो साफ महिला च्याम्पियनसीपको तयारीमा रहेको नेपालले त्यसैको तयारीका रुपमा मलेसीयासँग मैत्रीपूर्ण खेल खेलेको हो । साफ फूटबलको तयारीमा सहयोग पुग्ने गरी अखिल नेपाल फूटबल संघ एन्फाको निम्तोमा मैत्रीपूर्ण खेल खेल्न अस्ती नेपाल आएको मलेसियाली टोली भोलि स्वदेश फर्कनेछ ।

(Visited 1 times, 1 visits today)
x

Check Also

केन्याविरुद्ध नेपाललाई जिताउने ४ हिरो

३० फागुन, काठमाडौं । केन्याविरुद्धको दोस्रो म्याचमा नेपालले उत्कृष्ट क्रिकेट खेल्यो । बलिङ, ब्याटिङ र ...